IJsclub Hard Gaat Ie
020 482 1834
info@hardgaatie.nl
Zuideinde 33 (tegenover nr. 52)
Landsmeer


Grotere kaart weergeven

Dagelijks bestuur

Voorzitter
Andries de Weerd – adweerd@planet.nl

Secretaris
Ants Tilma – 020 492 0617 – info@hardgaatie.nl

Penningmeester
Leo van Vessem
Postbus 51
1120 AB Landsmeer
06 5137 8898

algemeen – penningmeester@hardgaatie.nl
bankrekeningnummer:  NL63RABO0334410010
KvK Amsterdam 40531701

Overige functies

Wedstrijdsecretariaat
Abonnementen/Licenties: Jelle Attema –  020 482 4187
Wedstrijden/Trainers(groepen); Jan Paul Drost – 06 2294 9402 – wedstrijden@hardgaatie.nl

Jeugdschaatsen
Inlichtingen abonnementen/trainingen en jeugdschaatsen
Jelle Attema – 020 482 4187 – jsattema@hotmail.com

Recreatieschaatsen
Frank Peter Wals – 020 482 4243 – recreatieschaatsen@hardgaatie.nl

HGI trainers
Dewi Paardekooper – 06 5710 3920
Peter van Niekerk – 06 2237 9601
Jan Paul Drost – 06 2294 9402
Marjolijn Wolthuis – 06 2461 8359
Arjan Schreuder – 06 5236 1851

Ledenadministratie
Leo van Vessem – ledenadministratie@hardgaatie.nl (ook voor afmelden als lid, voor 1 mei)

Inlichtingen advertentie/distributie clubblad
Leo van Vessem – sponsors@hardgaatie.nl

Redactie en samenstelling clubblad
Bauke Stelma – redactie@hardgaatie.nl

Redactie website
website@hardgaatie.nl

Ereleden

Dick Moes
Geert Houwer †
Jelle Attema
Ivo Hilderink