Home > Verslagen > Uitslagen Aafje Houwer trofee (update)

Uitslagen Aafje Houwer trofee (update)

UITSLAGEN DEELNEMERS AAFJE HOUWER TROFEE’S THIALF 16-02-2010.
Categorie I (Pupillen; Junioren C en B)

AMnr. Plaatsing: Naam: Cat: PR 03- 2009 Thialf 2010 Totaal -/+

AM19002 1e Mila van der Werf I 121.440 103.755
17.665 –
AM19013 2e Douwe Daatselaar I 119.340 104.150
15.190 –
AM03980 3e Daan van Baarsen I 108.620 97.155
[sthumbs=322|289|284|291,64,max,n,center,]

11.465 –
AM03996 4e Noah Schutz I 126.260 117.440 8.820 –
AM19008 5e Tom Kant I 104.600 97.460
7.140 –
AM19007 6e Max Kant I 112.040 105.963
6.077 –
AM03993 7e Lars Hoeksema I 117.690 111.925
5.775 –
AM19001 8e Merel Wals I 122.300 116.803
5.497 –
AM03992 9e Mart Hartman I ¬¬¬¬¬114.340 109.766
4.574 –
AM19006 10e Mark van Dijk I 110.620 106.296
4.324 –
AM03994 11e Britt Janse I 110.620 106.675
3.945 –
AM03970 12e Gijs Roos I 86.437 84.696
1.741 –
AM03987 13e Levi Tindal I 91.600 90.851
0.849 –
AM03972 14e Sybille Mulder I 108.130 108.765
0.635 +
AM03986 15e Michelle Tindal I 102.560 103.610
1.050 +
AM19011 16e Romee Nicolai I 129.480 153.926(val)
24.446 +

UITSLAGEN DEELNEMERS AAFJE HOUWER TROFEE’S THIALF 16-02-2010.
Categorie II (Junioren A; NeoSenioren; Senioren en Masters)

AMnr. Plaatsing: Naam: Cat: PR 03- 2009 Thialf 2010 Totaal -/+

AM03969 1e Lisa Roos II 99.270 94.223
5.047 –
AM03931 2e Martijn Goedhart II 93.773 89.326
4.447 –
AM03966 3e Tim Roos II 88.833 86.976
1.857 –
AM00704 4e Arie Blijleven II 105.987 104.243
1.744 –
AM03985 5e Rob Tindal II 94.807 94.936
0.129 +

AM03976 6e Matz Schutz II 88.223 88.446
0.223 +
AM03975 7e Swen Faber II 81.003 81.966 0.963 +

AM03968 8e Marco Roos II 92.310 93.636
1.326 +
AM03845 9e Imme Kampen II 94.150 95.910
1.760 +
AM03980 10e Berend Blokzijl II 97.797 100.870
3.073 +
AM03942 11e Jos Goedhart II 114.903 119.013
4.110 +
AM03906 12e Bart Goede II 96.030 100.536
4.506 +
AM03798 13e Ivo Ruijter II 85.837 92.633
6.796 +
AM03922 14e Peter Luiten II 96.030 103.093
7.063 +
AM03833 15e Rene Segers II 95.503 103.486
7.983 +

Pos Nr Competitor Cat 500m 100m Points Behind
1 49 Fien van Berkel DPD 1.10.24 14.86 144.540
48 Hazel van Berkel DPE 1.39.98 (bles) Ng 99.980
1 45 Rinus Drost HPC 1.05.08 14.34 136.780
2 47 Job Vahl HPB 1.08.04 14.29 139.490 2.710
3 46 Kai Feberwee HPD 1.17.63 16.11 158.180 21.400


Dames
/ Heren

Pos Nr Competitor Cat 500m 300m Points Behind
1 7 Merel Wals DPA 57.12 PR 35.81 PR 116.803
2 33 Emma Kant DPE 1.03.36 PR 38.79 PR 126.010 11.207
3 54 Romee Nicolai DPC 1.10.01 50.53 Mv 153.926 37.123
1 31 Max Kant HPC 51.63 PR 32.60 PR 105.963
2 16 Mark van Dijk HPC 51.33 PR 32.98 PR 106.296 0.333
3 44 Mart Hartman HPA 53.60 PR 33.70 PR 109.766 3.803

Dames
/ Heren

Pos Nr Competitor Cat 500m 1000m Points Behind
1 4 Hanne Tersmette DN4 44.96 PR 1.31.39 90.655
2 43 Lisette Segers DN1 49.88 PR 1.44.01 101.885 11.230
3 30 Michelle Tindal DC1 51.07 1.45.08 PR 103.610 12.955
4 55 Mila van der Werf DC2 51.15 PR 1.45.21 PR 103.755 13.100
5 36 Britt Jaimey Janse DPA 51.74 PR 1.49.87 PR 106.675 16.020
6 42 Sybille Mulder DB1 53.14 1.51.25 PR 108.765 18.110
7 40 Noah Adee Schutz DC2 58.19 PR 1.58.50 PR 117.440 26.785
8 50 Edel Jasmijn Bording DPA 1.49.70 MV 1.46.27 PR 162.835 72.180
1 34 Pieter Lubbe HPA 46.41 PR 1.34.30 PR 93.560
2 56 Daan van Baarsen HB1 47.57 PR 1.39.17 PR 97.155 3.595
3 32 Tom Kant HPA 47.67 PR 1.39.58 PR 97.460 3.900
4 18 Douwe Daatselaar HPA 51.52 PR 1.44.66 PR 104.150 10.590
5 57 Koen den Das HC2 52.75 PR 1.46.78 PR 106.140 12.580
6 26 Lars Hoeksema HB2 54.66 PR 1.54.53 PR 111.925 18.365

Dames

Pos Nr Competitor Cat 500m 1500m Points Behind
1 14 Marieke van Wijngaarden DSA 45.38 PR 2.16.25 PR 90.796
2 35 Eva Sterre Bording DC2 44.76 PR 2.24.23 PR 97.155 3.595
3 23 Lisa Roos DA1 45.67 2.25.66 PR 94.223 3.427
4 38 Marjolein Bosson DB2 47.69 PR 2.26.14 96.403 5.607
5 5 Karin Peereboom DSA 50.82 2.39.69 104.050 13.254

Heren

Pos Nr Competitor Cat 500m 1500m Points Behind
1 11 Tijs van der Steen HA2 40.46 PR 1.59.38 PR 80.253
2 5 Kees Boekel HSA 40.62 2.03.99 PR 81.950 1.697
3 39 Swen Faber HA2 40.75 2.03.65 81.966 1.713
4 17 Felix Wagenaar HA1 41.38 2.05.68 83.273 3.020
5 22 Gijs Roos HB1 41.23 PR 2.10.40 84.696 4.443
6 24 Tim Roos HA2 42.63 PR 2.13.04 PR 86.976 6.723
7 41 Matz Schutz HA1 43.77 2.14.03 88.446 8.193
8 51 Alex Kuiper HN3 44.14 2.15.09 PR 89.170 8.917
9 25 Marco Roos H45 46.61 2.21.08 PR 93.636 13.383
10 28 Rob Tindal H45 47.52 PR 2.22.25 94.936 14.683
11 10 Bart Goede H50 48.85 2.35.06 100.536 20.283
12 12 Berend Blokzijl H55 49.82 2.33.15 100.870 20.617
13 2 Reinier Tobias Baanders H60 51.30 2.34.62 102.840 22.578
14 37 Peter Luiten H55 53.28 2.29.44 103.093 22.840
15 6 Rene Segers H50 51.25 2.36.71 103.486 23.233
16 20 Arie Blijleven H55 53.51 PR 2.32.20 PR 104.243 23.990
17 27 Rene van de Wateren H55 52.54 PR 2.36.04 PR 104.553 24.300
18 9 Jos Goedhart H50 56.37 PR 3.07.93 119.013 38.760

Dames

Pos Nr Competitor Cat 500m 1500m 3000m Points Behind
2 36 Imme Kampen DSA 48.76 4:42.90 PR 95.910
1 2 Henriette Goede D40 44.62 NG 44.620

Heren

Pos Nr Competitor Cat 500m 1500m 3000m Points Behind
1 8 Martijn Goedhart NH3 44.94 PR 2.13.16 PR 4.53.34 PR 138.382
1 29 Levi Tindal HC1 43.55 PR 4.43.81 PR 90.851
2 21 Ivo Ruijter HSB 46.77 4.35.36 92.663 1.812