Home > Clubnieuws > Uitslag sloot en slobrace [video]

Uitslag sloot en slobrace [video]

Op het fluitschot van Richard Quakernaat voorzitter Stichting Evenementen Landsmeer, startten er vrijdagavond 17 juni te 19.10 uur een record aantal van 200 deelnemers aan de: SLOB & SLOOTRACE om het Kampioenschap van Landsmeer en tevens voor de deelnemers die meedoen in de Meerkampcompetitie


Video door Rikus de Lange

Sloot en slobrace Landsmeer

Sloot en slobrace Landsmeer

De afstand van het parcours is plm. 2400 m. over weilanden en door sloten, gelegen aan weerszijden van het Amsterdamse (Fiets)Pad, waarbij 22 sloten moeten worden “overgestoken”. Grote opkomst, een talrijk publiek, dat de wedstrijd goed kon volgen!.
Met dank aan de landeigenaren, zonder hun toestemming gaat zo’n race natuurlijk niet lukken en aan de vrijwilligers die een post innamen voor begeleiding en beveiliging van de race. Het weer was deze dag wat omgeslagen, iets kouder en er viel voor en tijdens de start wat regen, de watertemperatuur was plm 18 graden.
Er deden getrainde sporters en ongetrainde sporters mee uit Landsmeer en wijde omgeving.
Er vielen helaas 3 (jonge) deelnemers uit vanwege lichte onderkoeling.
Dit jaar was de wedstrijd ook een onderdeel van de nieuw opgezette Meerkampcompetitie. Er deden 5 Meerkampploegen mee, inzet voor de Slob & Slootrace bestond uit 5 Heren en minimaal 1 Dame. De tijd van de 3e gefinishte deelnemer, van wie minimaal een dame telt dan mee voor de puntentelling voor de Meerkamp.
Bij de heren werd eerste en algemeen kampioen Swen Faber, in 2009 ook de kampioen. Hij finishte in een spannende eindstrijd 2 seconden voor Remco Homan (verleden jaar 3e) , in de tijd van 18 min.30.
Bij de dames werd eerste en algemeen kampioen Mandy Blokzijl in een tijd van 23min33sec.
Bij de “heren” tot en met 15 jaar werd Maarten Bakker 1e in een tijd van 22min37sec…
Bij de “dames” tot en met 15 jaar werd Noa Smolenaars 1e in een tijd van 27min.25sec.

Met dank aan het personeel van de Brandweer Landsmeer die de deelnemers en deelneemsters met de shampoo’s van Hegron Cosmetics weer keurig schoon spoten.
Door de voorzitter van HGI Hayo vd Werf werden de prijzen uitgereikt aan de 1e 3 aankomenden per cat. fraaie sportbekers en voor ieder was een vaantje en flacon shampoo
UITSLAG :
Meisjes -16j(67 dln’s): ​Jongens – 16j(53 dln’s):
Noa Smolenaars (27.25)​Maarten Bakker(22.37)
Ilse de Boer (29.23)​ ​Stefan Rijnders (23.35)
Britt van Uden (31.92)​ Guus Zuidema (24.30)​ ​

Dames +16j(25 dln’s):​Heren + 16j (55 dln’s):
Mandy Blokzijl (23.33)​Swen Faber (18.30)
Lisa Roos (23.46)​ Remco Homan (18.32)​
Rosa Vermeulen (24.42)​Jurian Wiedemeijer(18.45)

( 1) UITSLAGENLIJST Slob & Slootrace
HARD GAAT IE 17/06/2010, afst.2.4 km en 22 sloten

Klass
Wed.strnummer
TIJD:
NAAM:
-16j
-16j
+ 16j
+
16j

MinSec

HJ
DJ
HS
DS
1
181
18.30
Swen FABER

1

2
73
18.32
Remco HOMAN

2

3
153
18.45
Jurian WIEDEMEIJER

3

4
60
18.52
Guus RODERMANS

X

5
79
18.59
Martin de VRIES

X

6
129
20.30
Alex TREUREN

X

7
3
20.35
Tom KLEIST

X

8
127
21.47
Kevin de HAAS

X

9
131
22.27
Sebas SMET

X

10
11
22.37
Maarten BAKKER
1

11
130
23.30
Daan van BEEK

X

12
155
23.33
Mandy BLOKZIJL

X
1
13
28
23.35
Stefan RIJNDERS
2

14
150
23.38
Dimitri HESSELS

X

15
147
23.40
Jeroen RADEMAKERS

X

16
175
23.46
Lisa ROOS

2
17
121
24.30
Guus ZUIDEMA
3

18
78
24.42
Rosa VERMEULEN

3
19
105
24.43
Tim KARMAN

X

20
114
25.01
Tom KANT
X

21
113
25.02
Max KANT
X

22
58
25.57
Casper LANGJAN

X

23
71
25.59
Gijs DIJKMAN

X

24
104
25.59
Tom VOLDERS

X

25
27
25.59
Vincent REINDERS

X

26
43
25.59
Marnik van den HEUVEL
X

27
70
26.00
Bram SMOLENAARS

X

28
149
26.10
Monique RADEMAKER

X
29
148
26.10
Susanne HESSELS

X
30
59
26.11
Jan ROELAND

X

31
67
26.15
Dylan HAIGH

X

32
66
26.15
Erwin SCHANZLEH

X

33
46
26.45
Cas SMET
X

34
53
26.45
Bobbie GOEDE

X

35
186
26.47
Danny van ZANTEN

X

36
12
27.24
Kaz BRILMAN
X

37
31
27.25
Krijn PRINS

X

38
87
27.25
Noa SMOLENAARS

1

39
13
27.25
Alex BEEKMAN
X

40
57
27.56
Lisa AUGUSTIJN

X
41
183
27.56
Ellen KROP

X
42
184
27.56
Felix WAGENAAR

X

43
185
27.56
Daphne FABER

X
44
44
28.10
Mees de BRUIJN
X

45
45
28.45
Dean HUISMAN
X

46
103
28.45
Sandor RIEUWERS

X

47
146
28.45
Henk RADEMAKER

X

(2 )UITSLAGENLJST Slob & Slootrace
HARD GAAT IE 17/6/2010 afst. 2.4 km en 22 sloten

Klass
Wed.strnummer
TIJD:
NAAM:
-16j
-16j
+ 16j
+
16j

MinSec

HJ
DJ
HS
DS
48
102
28.47
Allard RIEUWERS
X

49
36
29.04
William TOPMAN
X

50
69
29.05
Dion GOEDE

X

51
68
29.05
Victor ANGELOV

X

52
112
29.23
Ilse de BOER

2

53
125
29.41
Remy de HAAS

X

54
72
29.43
Jeroen KAMP

X

55
110
29.54
Jan VOGEL

X

56
116
30.24
Diego de JONG
X

57
198
30.34
Roy CORNELISSEN

X

58
197
30.34
Glenn CORNELISSEN

X

59
199
34.34
Wisse CORNELISSEN

X

60
47
30.56
Mitchell ANDERNACH
X

61
86
31.12
Britt van UDEN

3

62
81
31.13
Floortje JOBSE

X

63
85
31.13
Romy METZ

X

64
16
31.29
Juliano KLUIVERT

X

65
15
31.29
Mace GERRITSEN

X

66
94
31.37
Daphne REINDERS

X
67
99
31.38
Paul de VRIES

X

68
132
32.34
Jesse van der WERF

X

69
98
32.44
Jip DOLS

X

70
170
32.54
Lisanna LUITEN

X
71
200
35.44
Samantha MOLENAAR

X
72
190
35.44
Rowan BRUIN

X
73
134
35.44
Jennifer SMIT

X
74
136
35.45
Vida TAWFIK

X
75
139
35.45
Diane TAWFIK

X

76
74
35.54
Lotte van ELST

X

77
75
35.54
Naomi MOLLEMAN

X
78
106
36.15
Sven KROON
X

79
107
36.15
Erwin van DOORN

X

80
172
37.00
Bente JAGTMAN

X

81
156
37.02
Jill GOEDE

X

82
5
37.04
Mats JANSEN
X

83
4
37.06
Daan BLANKENZEE
X

84
100
37.08
Willem VOLDER
X

85
126
37.10
Leon WOLFS

X

86
120
37.12
Jesse JOOSTEN

X

87
6
37.14
Tim JANSEN

X

88
7
37.38
Linda VINKE

X

89
122
37.39
Mike La GROUW
X

90
89
38.25
Sabine van VLOTEN

X

91
90
38.25
Britt BRILMAN

X

92
193
38.26
Lotte BEEMSTER

X

93
195
38.26
Ayra GOEDE

X

94
194
38.27
Tim BENNER
X

95
95
38.28
Aliza HELLINGS

X
( 3) UITSLAGENLIJST Slob & Slootrace
HARD GAAT IE 17/06/2010 afst. 2.4 km en 22 sloten

Klass
Wed.strnummer
TIJD:
NAAM:
-16j
-16j
+ 16j
+
16j

MinSec

HJ
DJ
HS
DS
96
192
38.29
Johan KLAASSEBOS

X

97
154
38.30
Eveline de BOER

X
98
171
38.31
Vreni LUITEN

X
99
97
38.33
Noelle BROS

X
100
96
38.35
Julie GENNISSEN

X
101
191
38.37
Jos KLAASSEBOS

X

102
173
40.30
Fleur BAKKER

X

103
174
40.30
Benno BAKKER

X

104
14
41.04
Thomas BOSMAN
X

105
32
41.27
Linda KRAGTWIJK

X

106
164
41.38
Max van GALEN
X

107
2
41.40
Wessel RIEUWERS
X

108
115
41.40
Mark VERKERK
X

109
157
43.00
Mark vd GUNSTER
X

110
29
43.20
Tim BAKKER
X

111
158
43.20
Martijn SCHAAP
X

112
33
43.20
Sanne SCHRIPSEMA

X

113
77
43.21
Daantje SAMWEL

X

114
161
43.21
Moos MEEUWESSE
X

115
128
43.22
Ramon TAVENIER

X

116
30
43.22
Lorenzo HOLT
X

117
26
43.22
Auke BOUWMEESTER

X

118
196
43.27
Roy OUDEJANS

X

119
138
43.27
Joris WOLTERBEEK
X

120
177
43.37
Juf MANDY

X
121
109
43.50
Danny APPELMAN

X

122
108
43.55
Kasper CHUDZIK

X

123
93
43.55
Wendelien HOEDEMAKER

X
124
92
43.55
Lis HILL

X
125
187
46.44
Donna van BRUGGEN

X

126
141
46.44
Sanne KRIJVENAAR

X

127
180
46.44
Bernd van ASTEN

X

128
179
47.32
Paul GRAMSMA

X

129
111
47.32
Vieve de BOER

X

130
88
47.32
Marylou NIEKEL

X

131
118
47.50
Marin BOS

X

132
117
47.51
Quinty KUIPER

X

133
123
47.52
Rosa GEST

X
i

134
163
53.31
Susanne de BRUIN

X

135
162
53.31
Sophie EIJKING

X

136
76
54.37
Pleuntje SAMWEL

X

137
34
54.37
Emma DIK

X

138
55
55.32
Vincent BAKKER
X

139
56
55.33
Anne FABER

X

140
17
57.08
Aileen GHAFFOORIAN

X

141
20
57.08
Michaela VAN AKEN

X

142
24
57.08
Merel WALS

X

143
25
57.09
Pam ROZENDAAL

X

( 4 )UITSLAGENLJST Slob & Slootrace
HARD GAAT IE 17/6/2010 afst. 2.4 km en 22 sloten

Klass
Wed.strnummer
TIJD:
NAAM:
-16j
-16j
+ 16j
+
16j

MinSec

HJ
DJ
HS
DS
144
101
57.09
Joyce FABER

X
145
21
57.09
Laila TINNEVELD

X

146
19
57.09
Nina ANGELOV

X

147
18
57.09
Celine ROOF

X

148
91
57.16
Ruben GEERVLIET
X

149
61
58.06
Danielle de LETTER

X

150
62
58.06
Tamara WILDERS

X

151
63
58.06
Elise van SANTEN

X

152
64
58.07
Sara VOOGD

X

153
65
58.07
Bo JONK

X

154
35
58.18
Mees MULDER
X

155
82
59.02
Jesse WALS
X

156
84
59.08
Jelle de LANGE
X

157
167
59.09
Pepijn LAURIKS
X

158
124
59.10
Tommy LEBRECHTHAUSEN
X

159
83
59.11
Joery LEBRECHTHAUSEN
X

160
165
59.12
Tim SLUYSER
X

161
151
59.13
Damien VELDKAMP
X

162
143
59.14
Esmee BAKKER

X

163
144
59.15
Manna HAFITH

X

164
182
59.42
Job VAHL
X

165
37
62.27
Kaylee HOLT

X

166
38
62.27
Kim KAANDORP

X

167
54
63.42
Maudy SCHEPERS

X

168
188
63.42
Anouk van BRUGGEN

X

169
52
63.43
Annika BUNDEL

X

170
51
63.43
Hannah de BOER

X

171
49
63.44
Dominique LEQUIN

X

172
22
65.16
Mitchel KOHLBERG

X

173
23
67.36
Annebel van LOENEN

X

174
176
67.36
Sheranie de VRIES

X
175
168
67.36
Tessa MOOIJ

X

176
39
67.55
Donny ROELVINK
X

177
40
68.14
Dino GORISSEN
X

178
48
68.14
Riska ARENDS

X

179
159
68.15
Sterre BUDEKE

X

180
160
68.15
Pippa BOUT

X

181
152
68.38
Kenso LIBELL
X

182
169
68.39
Jules BRAAKMAN

X

183
1
69.24
Duco UDO
X

184
8
69.24
Bram van LIESHOUT
X

185
42
70.43
Omar ALLAM
X

186
41
73.09
Fady ALLAM
X

187
135
73.45
Mike BRADER
X

188
142
74.02
Thomas van BAKEL
X

189
166
74.02
Brian MOLENAAR
X

190
9
74.50
Jaimy EERBEEK

X

191
10
74.50
Becky PITTALUGA

X

5 deelnemers hebben zich niet afgemeld en 3 deelnemers wed -strijd gestaakt ivm lichte onderkoeling verschijnselen

Tot.
200
Dln’s

52
60
55
25

HJ
DJ
HS
DS

UITSLAGEN:
MEERKAMPDEELNEMERS VOORZOVER BEKEND EN AANGEMELD S&S:
Klass
Wed.strnummer
TIJD:
NAAM:
-16j
-16j
+ 16j
+
16j

MinSec

HJ
DJ
HS
DS

TEAM RADEMAKERS:
14
150
23.38
Dimitri HESSELS

X

15
147
23.40
Jeroen RADEMAKERS

X

28
149
26.10
Monique RADEMAKER

X
29
148
26.10
Susanne HESSELS

X
47
146
28.45
Henk RADEMAKER

X

TEAM HARD GAAT IE:
1
181
18.30
Swen FABER

1

5
79
18.59
Martin de VRIES

X

16
175
23.46
Lisa ROOS

2
18
78
24.42
Rosa VERMEULEN

3

TEAM ZWEMBAD DE BREEK:
35
186
26.47
Danny van ZANTEN

X

41
183
27.56
Ellen KROP

X
42
184
27.56
Felix WAGENAAR

X

43
185
27.56
Daphne FABER

X
123
93
43.55
Wendelien HOEDEMAKER

X
124
92
43.55
Lis HILL

X

TEAM HARRY ANGELS:
12
155
23.33
Mandy BLOKZIJL

X
1
70
170
32.54
Lisanna LUITEN

X
97
154
38.30
Eveline de BOER

X
98
171
38.31
Vreni LUITEN

X

TEAM LIEFDE VOOR DE BUURT:
6
129
20.30
Alex TREUREN

X

9
131
22.27
Sebas SMET

X

11
130
23.30
Daan van BEEK

X

68
132
32.34
Jesse van der WERF

X

You may also like
Chip voor marathonschaatsen -…