Home > Clubnieuws > Korte baan wedstrijden voor Landsmeerse schooljeugd [video]

Korte baan wedstrijden voor Landsmeerse schooljeugd [video]

Korte baan wedstrijden Landsmeerse schooljeugd from inLandsmeer / LOLRTV on Vimeo.

 

Uitslagen

Meisjes               5/6/7 jaar            40 meter

1. Jenna v/d Linde                          9.00

2. Senna Hammer                           9.55

3. Sesen                                              11.62

4. Mara Bauenkamp                      11.84

 

 

Jongens               5/6/7 jaar            40 meter

1. Sander Krijnen                            8.15

2. Jesse Eering                                 8.42

3. Bram Snoep                                 8.65

4. Danylo de Koning                       8.78

 

 

Meisjes                               8/9 jaar                                60 meter

1. Maud Rijnbeek                           10.30

2. Laura Stroo                                   10.45

3. Anouk Wals                                  10.57

4. Eva Carris                                       10.90

 

 

Jongens               8/9 jaar                                60 meter

1. Seb Wals                                        9.54

2. Mick Roevink                                               10.29

3. Ids Hartman                                 10.30

4. Daniel de Jong                             13.00

 

 

Meisjes                               10/11 jaar           80 meter

1. Emma Kant                                   11.54

2. Wendy van Hes                          13.36

3. Lea van Galen                              13.51

4. Romy Wijnberg                           14.75

 

Jongens               10/11 jaar           80 meter

1. Mathijs v/d Linde                       11.85

2. Freek Drost                                  12.25

3. Joran Vahl                                     12.30

4. Arend Verwey                            12.45

 

Meisjes                               12/13 jaar           100 meter

1. Didi Wals                                        13.58

2. Bibi ter Loo                                   15.56

 

Jongens               12/13 jaar           100 meter

1. Tim Wals                                        13.70

2. Rinus Drost                                   14.40

3. Hajo Sahnoh                                20.00