Home > Geen categorie > Fleur en Marcel winnen jeugdschaatswedstrijden van Amsterdam

Fleur en Marcel winnen jeugdschaatswedstrijden van Amsterdam

Woensdag 22 maart zijn er tijdens de finale van de jeugdschaatswedstrijden van Amsterdam prachtige resultaten behaald door de Hard Gaat Ie jeugdschaatsers (oudste groepen van 9 t/m 12 jaar met een D/E diploma). Vorige week werden al 2 x een 100 meter verreden, waarna 14 van de 20 HGI deelnemers zich plaatsten bij de 30 beste jongens en 30 beste meisjes. Zij mochten afgelopen woensdag een 100m en 300m wedstrijd rijden.  Er werd hard gereden, vele persoonlijke records sneuvelden en we zijn enorm trots dat een groot deel van de prijzen gewonnen zijn door onze rijders. Zowel bij de jongens als bij de meisjes eindigden HGI jeugdschaatsers op de 1e en 2e plaats. Fleur Meijer en Marcel Balk gingen er met de winst vandoor.

Aan de eerste 5 in het klassement werden sportbekers uitgereikt en de overige deelnemers kregen een fraaie medaille met lint.

De 5 prijswinnaars meisjes: 1. Fleur Meijer (HGI); 2. Maaike Hiemstra (HGI); 3. Belle Aquina (Diemen); 4. Rixt Witkamp (Diemen); 5. Merel Koek (Nooitgedacht Wilnis)

De 5 prijswinnaars jongens: 1. Marcel Balk (HGI); 2. Niels Brandt(HGI); 3. Viego Thijssen(HCA); 4. Biko Hogenes (HGI); 5. Justin van het Noorden (Diemen)

Er waren ook mooie klasseringen voor Lotan, Twan en Gijs, zij werden resp. 6e, 7e en 9e in het klassement.. Jammer dat Femme en Stijn zich voor de 2e wedstrijd moesten afmelden wegens ziekte.

De wedstrijden werden georganiseerd door de (Jeugd) Baancommissie van de Jaap Edenbaan. De volledige uitslag is als volgt:

Plaats Jongens Vereniging 100 m 300 m Totaal Gem. tijd
1 Marcel Balk HGI 13,59 38,13 51,72 25,86
2 Niels Brandt HGI 14,52 37,63 52,15 26,08
3 Viego Tijssen HCA 14,04 39,07 53,11 26,56
4 Biko Hogenes HGI 14,18 41,14 55,32 27,66
5 Justin v ’t Noorden Diemen 14,43 41,12 55,55 27,78
6 Lotan Bierdrager HGI 14,59 42,09 56,68 28,34
7 Twan Balk HGI 15,23 41,79 57,02 28,51
8 Jacco  Meijer Nooitgedacht 15,10 42,25 57,35 28,68
9 Gijs Nolen HGI 15,96 41,61 57,57 28,79
10 Thomas Wegman Oostzaan 14,88 42,88 57,76 28,88
11 Senne van Opdorp Diemen 15,43 42,60 58,03 29,02
12 Benjamin Kloppenburg Amstelbocht 14,87 43,25 58,12 29,06
13 Fabienne Maarse 15,68 43,21 58,89 29,45
14 Enzo Helmink HCA 15,00 44,18 59,18 29,59
15 Fjodor Aquina Diemen 15,34 44,87 60,21 30,11
16 Jesper Roest Amstelbocht 16,44 43,99 60,43 30,22
17 Wietse Hilarides Amstelbocht 15,08 45,56 60,64 30,32
18 Ary Dirkzwager HCA 16,44 44,84 61,28 30,64
19 Tom Gietema Amstelbocht 16,19 45,10 61,29 30,65
20 Moos van Hall HCA 16,34 45,01 61,35 30,68
21 Floris Tas Almere 15,85 45,86 61,71 30,86
22 Twan Wagenaar Amstelbocht 15,17 46,59 61,76 30,88
23 Simon Vellekoop Viking 16,01 45,97 61,98 30,99
24 Stephan Wegman Oostzaan 16,16 45,90 62,06 31,03
25 Mees van Leeuwen ’t Gein 16,95 45,41 62,36 31,18
26 Tjibbe Nyqvist Viking 16,12 46,38 62,50 31,25
27 Xander Smit ’t Gein 15,62 47,10 62,72 31,36
28 Wouter Brandt Waterland 17,47 47,41 64,88 32,44
29 Bruus Renders t Gein 21,78 55,20 76,98 38,49
 Meisjes
1 Fleur Meijer HGI 13,46 36,70 50,16 25,08
2 Maaike Hiemstra HGI 13,48 37,87 51,35 25,68
3 Belle Aquina Diemen 14,88 39,57 54,45 27,23
4 Rixt Witkam Diemen 14,84 39,74 54,58 27,29
5 Merel  Koek Nooitgedacht 14,51 40,84 55,35 27,68
6 Veronique Smit ’t Gein 14,79 40,98 55,77 27,89
7 Cira Kreug Viking 15,19 41,94 57,13 28,57
8 Jasmin Kaldenbach Viking 14,63 42,73 57,36 28,68
9 Eva v.d. Maat Baambrugge 14,63 43,11 57,74 28,87
10 Nynke de Jager HGI 15,21 42,69 57,90 28,95
11 Ilja Hak ’t Gein 15,10 42,88 57,98 28,99
12 Mila Schreuder Oostzaan 15,43 42,75 58,18 29,09
13 Judith Polderman Diemen 16,00 42,84 58,84 29,42
14 Elise Seegers HGI 15,96 43,63 59,59 29,80
15 Esmee Meijer Almere 15,35 44,30 59,65 29,83
16 Eline van Zuijlen ’t Gein 15,55 44,23 59,78 29,89
17 Yara Kok 5 Dorpen 15,50 44,29 59,79 29,90
18 Kiara ten Napel Diemen 15,65 44,31 59,96 29,98
19 Ella de Lange Diemen 16,08 44,45 60,53 30,27
20 Lianne Malij ’t Gein 15,64 44,89 60,53 30,27
21 Iris Verbeek HGI 16,13 45,89 62,02 31,01
22 Lotte Moerman Nooitgedacht 16,22 46,20 62,42 31,21
23 Lea Israel Viking 16,15 46,32 62,47 31,24
24 Zinzulia Narain Waterland 15,00 47,94 62,94 31,47
25 Lou Gieskens HCA 16,17 47,51 63,68 31,84
26 Lara Kaldenbach Almere 15,82 49,36 65,18 32,59
27 Eva de Jager HGI 18,23 47,56 65,79 32,90
28 Lucy Hak ’t Gein 16,83 49,21 66,04 33,02
29 Jutta Gieskens HCA 16,69 49,49 66,18 33,09
30 Pien Jurriën Amstelland 15,39 61,13 76,52 38,26