Home > Schaatsnieuws > Uitslagen schoolwedstrijden

Uitslagen schoolwedstrijden

Meisjes 5/6/7 jaar   totale uitslag

  1. Pien vd Vosse   7.32 (finale tijd)
  2. Maud Rijkbeek  7.55 (finale tijd)
  3. Zorra Surig  7.87 (finale tijd)
  4. Britt Brouwer  8.37 (finale tijd)
  5. Eva Caris
  6. Mariska Langhout
  7. Anouk Wals
  8. Rubin Quist
  9. Emy Dekker
  10. Laura Stroo
  11. Lyvia Draaisma
  12. Donna Perez
  13. Marin Brunnik
  14. Renske Draaisma
  15. Robin Engelbracht
  16. Djoek Haak

Jongens 5/6/7 jaar  totale uitslag

  1. Olivier Tock  7.82 (finale tijd)
  2. Milan Opheij  8.10 (finale tijd)
  3. Seb Wals  7.54 (finale tijd)
  4. Mick Rolvink  7.80 (finale tijd)
  5. Pit Coesel
  6. Seb Verhoef
  7. Maarten Eijking
  8. Koen vd Sloot
  9. Mees Halsema
  10. Joey Wijnberg
  11. Miro Poletti
  12. David Kooy
  13. Ruurd Verkoren
  14. Tobias Kooy
  15. Marinus de Miranda
  16. Jesse Eering
  17. Joey Muijs
  18. Noek Coesel
  19. Dylan v Os
  20. Jessie Middelman
  21. Daniel de Jong
  22. Koen Keyer
  23. Bram Snoep
  24. Jelle Bonnekamp
  25. Sacha

Meisjes 8/9 jaar  totale uitslag

  1. Pam Hermelink  8.51 (finale uitslag)
  2. Hazel v Berkel  9.55 (finale uitslag)
  3. Emma Kant  9.05 (finale uitslag)
  4. Bibi ter Loo  9.47 (finale uitslag)
  5. Melissa Visser
  6. Pien de Vries
  7. Luna Rosa
  8. Lotte Vlek
  9. Isabel Blankenzee
  10. Nikkie Appel
  11. Julia Donkersloot
  12. Taree Brunt
  13. Romy Wijnberg
  14. Dewi Blei
  15. Zoe Schimmel
  16. Hanna v Lieshout
  17. Annika v Veen

Jongens 8/9 jaar  totale uitslag

  1. Mathijs vd Linden 8.13 (finale uitslag)
  2. Stefan Baars  9.44 (finale uitslag)
  3. Freek Drost  9.47 (finale uitslag)
  4. Joram Vahl  9.54 (finale uitslag)
  5. Thomas Heyermans
  6. Mats vd Spek
  7. Mitchel Baars
  8. Max vd Veer
  9. Sjoerd Nicolai
  10. Rik Brouwer
  11. Lars de Letter
  12. Rijk de Haan
  13. Luuk Drost
  14. Josep Kool
  15. Jeroen Tot
  16. Dolf Veltman
  17. Mika Eering
  18. Daniel Bosschieter
  19. Tom Bon
  20. Yme Meruma
  21. Niels Bierman
  22. Daan de Goede
  23. Jesse Hessels
  24. Bram v Gelder
  25. Hidde Draaisma

Meisjes 10/11 jaar  totale uitslag

  1. Didi Wals  10.71 (finale uitslag)
  2. Sophie Eijking  10.97 (finale uitslag)
  3. Romee Nicolai  11.09 (finale uitslag)
  4. Fien v Berkel  11.12 (finale uitslag)
  5. Daantje Samwel
  6. Tesse Hermelink
  7. Eva Meeuwsen
  8. Zoe Paardekoper
  9. Anne Kaal
  10. Julia Bakker
  11. Annemijn
  12. Isis Meruma
  13. Britt v Uden

Jonengs 10/11 jaar  totale uitslag

  1. Max Kant  9.44 (finale uitslag)
  2. Mark v Dijk  9.88 (finale uitslag)
  3. Tim Wals  10.82 (finale uitslag)
  4. Rinus Drost  11.03 (finale uitslag)
  5. Job Vahl
  6. Moos Meeuwsen
  7. Stan Helsloot
  8. Max v Galen
  9. Wessel Rieuwerts
  10. Aron Opheij
  11. Ales Kool
  12. Alex Vermeulen
  13. Tim v Poelwijk
  14. Mark Verkerk
  15. Jesper de Miranda
  16. Willem Mulder
  17. Timo Banning
  18. Max Brouwer
  19. Storm Verweij
  20. Mees vd Leeuw

Jongens 12/13 jaar  Totale uitslag

  1. Tom Kant  11.57